fbpx

Folia ochronna do lakieru samochodowego

Żyj z pasją. Podążaj za swoimi marzeniami, aby czerpać z nich pełnymi garściami. W pracy i w wolnym czasie. Sposób, w jaki to zrobisz, jest inny dla każdego. Niektórzy ludzie uwielbiają doświadczenie całkowitej kontroli. Inni lubią robić wszystko dla innych i z innymi.

Niezależnie od tego, co wybierzesz, XPEL daje Ci przestrzeń, w której możesz w pełni oddać się swojej pasji. Wykorzystaj w pełni siebie i swój samochód. W każdym terenie. W każdych okolicznościach. Przetestuj swój samochód bez obaw. Nie martw się o zarysowania i zabrudzenia, ponieważ dzięki XPEL lakier będzie zawsze wyglądać jak nowy.

ULTIMATE PLUSTM

XPEL-ULTIMATE-PLUS-PPF-Lambo

Świat to Twoja przygoda. Nie pozwól, aby obawy o Twój samochód stanęły Ci na przeszkodzie. ULTIMATE PLUSTM zapewnia najlepszą ochronę lakieru przed zarysowaniami i zabrudzeniami. Trwała folia ma rewolucyjny efekt samoregeneracji. Zarysowania znikają automatycznie, dzięki czemu Twój samochód zawsze lśni jak nowy.

STEALTHTM

XPEL_STEALTH_767_510-2-1.jpg

Folia ta nadaje Twojemu samochodowi nowoczesny, satynowy wygląd z takimi samymi właściwościami ochronnymi jak nasza rewolucyjna ULTIMATE PLUSTM. Warstwa ochronna sama usuwa rysy po podgrzaniu, np. przez słońce. Ponadto mycie samochodu z folią STEALTHTM SATIN jest równie łatwe jak bez folii ochronnej.

 

 

FUSION PLUSTM

Tapicerka FUSION PLUSTM

Lepiej dmuchać na zimne? Połącz naszą folię ULTIMATE PLUSTM  lub STEALTHTM  z powłoką ceramiczną FUSION PLUSTM , aby uzyskać maksymalną długotrwałą ochronę. Odporna na zabrudzenia powłoka hydrofobowa chroni Twój samochód przed wodą, olejem, kurzem i brudem. Dzięki temu jesteś jeszcze lepiej przygotowany na działanie żywiołów. I nie musisz tak często myć samochodu!

PRIMETM XR

XPEL-PRIME-X-SERIES-thumb

Lata są coraz cieplejsze, a słońce jaśniejsze. Ale nikt nie lubi wsiadać do rozgrzanego samochodu. Nasza folia na szyby samochodowe PRIMETM XR jest odporna na ciepło. Wielowarstwowe nanocząstki ceramiczne w folii blokują do 98 procent słonecznego promieniowania podczerwonego. Dzięki temu wnętrze Twojego samochodu pozostaje przyjemnie chłodne.

Przód - częściowo

Przód - całkowicie

Dół

Cechy produktu

XPEL to rewolucyjne produkty ochronne o najwyższej jakości. Co sprawia, że nasze produkty są najlepsze na rynku? Odkryj wyjątkowe właściwości ULTIMATE PLUSTM, FUSION PLUSTM i PRIMETM XR PLUS.

Samoregeneracja

Drobne rysy znikają same po podgrzaniu folii.

Odporność na plamy

Koniec z sadzą, ptasimi odchodami, z zmiażdżonymi owadami czy zanieczyszczeniami powietrza wpływającymi na lakier samochodu

Dziesięć lat gwarancji

Dzięki naszej długoterminowej gwarancji na żółknięcie i łuszczenie Twój samochód pozostanie w doskonałym stanie przez długie lata.

Doskonale gładka

Brak dostrzegalnej różnicy między folią a lakierem fabrycznym.

Trwała

ULTIMATE PLUSTM przez wiele lat chroni lakier Twojego pojazdu przed odpryskami kamieniami i innymi wpływami środowiska.

Hydrofobowa formuła

FUSION PLUSTM tworzy na lakierze warstwę chroniącą przed wodą i tłuszczem. Dzięki czemu woda, olej, brud i materiały żrące - takie jak żywica drzew - nie przylegają do niej.

Większa głębia, Większy połysk

Zachowaj „salonowy połysk” swojego samochodu. Koniec z poprawkami lakierniczymi i polerowaniem samochodu.

Łatwa w utrzymaniu czystości

Dzięki gładkiej powłoce nie musisz tak często myć samochodu. Oznacza to więc niższe koszty!

Doskonałe odprowadzanie ciepła

Folia samochodowa PRIMETM XR PLUS blokuje od 92% do 98% promieniowania słonecznego podczerwonego. Dzięki temu wnętrze pojazdu pozostaje chłodne, a klimatyzacja pracuje mniej intensywnie, co przekłada się na oszczędność paliwa.

Doskonałe odprowadzanie ciepła

Folia samochodowa PRIMETM XR PLUS blokuje od 92% do 98% promieniowania słonecznego podczerwonego. Dzięki temu wnętrze pojazdu pozostaje chłodne, a klimatyzacja pracuje mniej intensywnie, co przekłada się na oszczędność paliwa

Ochrona przed promieniami UV

PRIMETM XR PLUS skutecznie blokuje do 99 procent szkodliwych promieni UV, które mogą prowadzić do licznych chorób skóry, przedwczesnego starzenia się i uszkodzenia komórek skóry.

Doskonały sygnał

Folia samochodowa PRIMETM XR PLUS nigdy nie blokuje sygnałów z radia, smartfona czy bluetooth. W ten sposób zawsze będziesz miał idealny odbiór.

Challenge your drive

’’

Bez ryzyka

Uwielbiam wyzwania! W pracy i w czasie wolnym. Moja recepta na sukces?  Pierwszorzędne przygotowanie, mocne wykonanie i wytrwałość. Dlatego XPEL to m j pierwszy wybór. Nieważne, czy są to odłamki kamieni, czy ptasie odchody. Dzięki foli ochronnej XPEL mój samochód zawsze wygląda jak nowy.                                                       Mogę na to liczyć !                      

Tomasz

’’

’’

Bez problemów

Dla mnie nie ma nic lepszego niż spędzanie czasu z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Oczywiście z moim nowym samochodem. Czy się martwię? Jasne, że nie! Może nie jestem w najlepszej formie, ale dzięki folii ochronnej XPEL mój samochód zawsze jest  dobrze przygotowany na każdy teren. A dzięki XPEL jestem pewien, że tak już zostanie.         

Piotr

’’

Więcej informacji dla dealerów samochodowych

Szkolenie w zakresie sprzedaży i instalacji. Wsparcie marketingowe. Dostęp do certyfikowanych instalatorów. I dużo więcej. Dołącz do rodziny XPEL

Zostań instalatorem XPEL

Rozszerz swoją ofertę i zwiększ sprzedaż dzięki produktom ochronnym XPEL. Zapytaj o możliwości zostania certyfikowanym instalatorem XPEL.

Masz zamiar opuścić stronę

Kliknięcie przycisku „Kontynuuj” spowoduje przejście do XPEL.com, anglojęzycznej witryny internetowej. Jeśli chcesz pozostać na xpel.pl, zamknij tę wiadomość.

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało pomyślnie przesłane. Odpowiemy w przeciągu najbliższych 24 godzin.
Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z nami telefonicznie, zadzwoń pod +48 22 24 77 111