Na zewnątrz coraz cieplej… ale nie w Twoim samochodzie! Folia przyciemniająca szyby PRIME XR PLUS zatrzymuje ciepło i promienie UV. Unikalna kompozycja nanocząsteczek ceramicznych zapewnia, że samochód nagrzewa się wolniej gdy jest nasłoneczniony, a następnie szybciej się schładza podczas jazdy.

PRIMETM XR

EKSTREMALNA WYDAJNOŚĆ, WYJĄTKOWA JAKOŚĆ
Wykorzystując nanoceramiczną konstrukcję, PRIME XR zachowuje ten sam nieskazitelny wygląd i przejrzystość przez lata, blokując od 92% do 98% promieniowania słonecznego podczerwonego. Dzięki PRIME XR wnętrze Twojego samochodu zawsze pozostaje przyjemnie chłodne.

Cechy charakterystyczne

Technologia cząstek ceramicznych

PRIME XR zawiera cząsteczki ceramiczne, które odfiltrowują promieniowanie podczerwone - dzięki czemu są bardziej skuteczne niż tradycyjne metalizowane lub barwione folie.

Doskonałe odprowadzanie ciepła

Nasza technologia cząstek ceramicznych blokuje zdecydowaną większość słonecznego promieniowania podczerwonego powodującego ciepło - utrzymując wnętrze w chłodzie i poprawiając wydajność paliwową.

Ochrona przed promieniowaniem UV

PRIME XR zapewnia ochronę SPF1000, która skutecznie blokuje ponad 99% szkodliwych promieni ultrafioletowych, mogących prowadzić do nowotworów, przedwczesnego starzenia się i uszkodzenia komórek skóry.

Większa przejrzystość

W przeszłości utrzymanie chłodu oznaczało ciemniejsze odcienie szyb. Technologia ceramiczna w PRIME XR pozwala zapewnić najwyższą wydajność bez poświęcania widoczności i koloru.

Krystalicznie czysty sygnał

Nasza technologia nanocząsteczek ceramicznych nie zakłóca sygnałów radiowych, komórkowych oraz Bluetooth, jak to jest w przypadku tradycyjnie metalizowanych folii.

Zainteresowany? Skontaktujemy się z Tobą!

Pola obowiązkowe oznaczone*

Masz zamiar opuścić stronę

Kliknięcie przycisku „Kontynuuj” spowoduje przejście do XPEL.com, anglojęzycznej witryny internetowej. Jeśli chcesz pozostać na xpel.pl, zamknij tę wiadomość.

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało pomyślnie przesłane. Odpowiemy w przeciągu najbliższych 24 godzin.
Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z nami telefonicznie, zadzwoń pod +48 22 24 77 111