Folia ochronna do lakieru samochodowego

Żyj z pasją. Podążaj za swoimi marzeniami, aby czerpać z nich pełnymi garściami. W pracy i w wolnym czasie. Sposób, w jaki to zrobisz, jest inny dla każdego. Niektórzy ludzie uwielbiają doświadczenie całkowitej kontroli. Inni lubią robić wszystko dla innych i z innymi.

Niezależnie od tego, co wybierzesz, XPEL daje Ci przestrzeń, w której możesz w pełni oddać się swojej pasji. Wykorzystaj w pełni siebie i swój samochód. W każdym terenie. W każdych okolicznościach. Przetestuj swój samochód bez obaw. Nie martw się o zarysowania i zabrudzenia, ponieważ dzięki XPEL lakier będzie zawsze wyglądać jak nowy.

OPCJE ZABEZPIECZENIA

Częściowe zabezpieczenie przodu

Maska i błotniki 18″ – 24″ w górę

Przedni zderzak. Reflektory i lusterka boczne.

Pełny przód

Pełna maska i błotniki. Przedni zderzak.

Reflektory i lusterka boczne.

Cały samochód

Każda odsłonięta lakierowana powierzchnia

O NAS


Jesteśmy XPEL. Chronimy wszystko! Jesteśmy innowatorami w branży ochrony lakieru.
I jesteśmy z tego dumni.

LOKALIZATOR INSTALATORÓW

XPEL współpracuje z dealerami samochodowymi i instalatorami na całym świecie. Naszym partnerom oferujemy pełne wsparcie.

INSTALATORZY XPEL


Zostań certyfikowanym instalatorem XPEL. Rozszerz swoją ofertę oraz zwiększ sprzedaż dzięki produktom do ochrony lakieru XPEL.

ZOSTAŃ DEALEREM


Szkolenia w zakresie sprzedaży i instalacji. Wsparcie marketingowe. Dostęp do certyfikowanych instalatorów. I wiele więcej. Dołącz do rodziny XPEL

Masz zamiar opuścić stronę

Kliknięcie przycisku „Kontynuuj” spowoduje przejście do XPEL.com, anglojęzycznej witryny internetowej. Jeśli chcesz pozostać na xpel.pl, zamknij tę wiadomość.

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało pomyślnie przesłane. Odpowiemy w przeciągu najbliższych 24 godzin.
Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z nami telefonicznie, zadzwoń pod +48 22 24 77 111