Zostań dealerem XPEL

Dla dealerów samochodowych

informacje dla dealerów samochodowych. Co ma największy wpływ na sprzedaż? Pierwsze wrażenie. Zauważasz to za każdym razem. Błysk w oczach klientów, gdy widzą nowy samochód o imponującym salonowym blasku. Ale wiesz też: ten połysk znika, ponieważ samochód szybko się brudzi. I może tu i ówdzie pojawi się jakaś rysa. Co by było, gdybyś mógł pomóc swoim klientom zachować pierwsze wrażenie na zawsze? Poznaj XPEL!

O XPEL

XPEL jest innowatorem w branży ochrony lakierów. Tworzymy najwyższej jakości produkty do ochrony lakieru. Nasza samoregenerująca się folia ochronna do lakieru ULTIMATE PLUS zapewnia długotrwałą ochronę lakieru samochodowego i sprawia, że rysy same znikają pod wpływem ciepła.

Szkolenia sprzedażowe i stałe wsparcie

Z foliami XPEL podnosisz jakość swoich usług. Oferując swoim klientom najlepszą ochronę lakieru, budujesz zaufanie i zwiększasz ich zadowolenie. W ramach rodziny XPEL otrzymujesz natychmiastowy dostęp do najbardziej wszechstronnego programu instalacji oraz szkoleń w branży ochrony lakieru. Nasi specjaliści XPEL poinformują Twój zespół ds. sprzedaży o wszystkich naszych produktach i możliwościach, jakie mogą zaoferować Twoim klientom. Ponadto Twój zespół otrzyma wsparcie 24 godziny na dobę w przypadku wszelkich pytań dotyczących XPEL.

O NAS


Jesteśmy XPEL. Chronimy wszystko! Jesteśmy innowatorami w branży ochrony lakieru.
I jesteśmy z tego dumni.

LOKALIZATOR INSTALATORÓW

XPEL współpracuje z dealerami samochodowymi i instalatorami na całym świecie. Naszym partnerom oferujemy pełne wsparcie.

INSTALATORZY XPEL


Zostań certyfikowanym instalatorem XPEL. Rozszerz swoją ofertę oraz zwiększ sprzedaż dzięki produktom do ochrony lakieru XPEL.

Masz zamiar opuścić stronę

Kliknięcie przycisku „Kontynuuj” spowoduje przejście do XPEL.com, anglojęzycznej witryny internetowej. Jeśli chcesz pozostać na xpel.pl, zamknij tę wiadomość.

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało pomyślnie przesłane. Odpowiemy w przeciągu najbliższych 24 godzin.
Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z nami telefonicznie, zadzwoń pod +48 22 24 77 111