Folia ochronna na lakier opracowana specjalnie w celu zachowania matowego wykończenia fabrycznego.

Gładka jak satyna. Niezależnie od tego, czy Twój pojazd jest matowy, magno, mrożony czy oszroniony, samoregenerująca się folia STEALTH zapewni mu nieskazitelny wygląd bez wysiłku. Dzięki STEALTH możesz też chronić swój błyszczący lakier, nadając mu zupełnie nowy wygląd!

STEALTHTM SATIN

Nareszcie dostępna – folia zabezpieczająca lakier specjalnie opracowana, by zachować matowe wykończenie fabryczne.

STEALTH SATIN chroni Twój samochód z matowym lakierem lub nadaje samochodowi z oryginalnie błyszczącym lakierem matowy wygląd. Po nałożeniu folia jest praktycznie niewidoczna, co tylko potęguje efektowny satynowy wygląd Twojego samochodu.

Cechy charakterystyczne

Samoregenerująca się powłoka aktywowana ciepłem

Folia STEALTH samoregeneruje lekkie zadrapania i ślady zawirowań po lekkim podgrzaniu powierzchni folii - wystarczy wystawić samochód na działanie słońca lub umyć ciepłą wodą.

Brak efektu żółknięcia

Nasza opatentowana formuła folii nie żółknie od ekspozycji na promieniowanie UV.

Odporność na przebarwienia i plamy

Nigdy więcej nie ucierpisz z powodu sadzy, ptasich odchodów, kwasów owadów lub zanieczyszczeń powietrza, które wpływają na lakier samochodowy.

Zapobiega zużyciu

Zapobiegaj odpryskom, rysom i zadrapaniom lakieru. Spraw, by Twój pojazd wyglądał tak dobrze, jak w dniu, w którym opuścił fabrykę.

Technologia Edge Seal

Podnoszenie i rozwarstwianie folii to już przeszłość. Nasza technologia Edge Seal zapewnia, że folia pozostaje na lakierze i chroni powierzchnie przed zanieczyszczeniami.

Cechy charakterystyczne

Samoregeneracja

Po wystawieniu na działanie ciepła, właściwości folii eliminują drobne zadrapania i ślady zawirowań.

Satynowe wykończenie

Dopasowując się do wyglądu fabrycznej farby, STEALTH po zainstalowaniu jest niewidoczny. Dzięki jednolicie gładkiemu wykończeniu nie widać, gdzie zaczyna się lub kończy ochrona między elementami.

Łatwa pielęgnacja

Matowe wykończenia lakieru są bardzo trudne w utrzymaniu, a jeszcze trudniejsze w naprawie. Folia ochronna STEALTH umożliwia łatwe mycie i suszenie samochodu, bez uszkadzania jego satynowego wykończenia.

Gwarancja i Trwałość

STEALTH oferuje taką samą doskonałą ochronę przed uderzeniami jak ULTIMATE PLUS, popartą naszą wiodącą w branży 10-letnią gwarancją.

Dopasowany do Twoich potrzeb

Wykorzystaj STEALTH, aby spersonalizować wygląd swojego samochodu i chronić fabryczne poszerzenia, splittery i elementy wykończeniowe.

XPEL DAP

Opracowane przez nas oprogramowanie DAP jest największym i najbardziej wszechstronnym zbiorem wykrojników folii na świecie. W rękach certyfikowanego instalatora XPEL jest ponad 80 000 wzorów oferowanych przez DAP, co daje pewność, której potrzebują, aby aplikować folię wydajnie, dokładnie i bez obaw.

Zainteresowany? Skontaktujemy się z Tobą!

Pola obowiązkowe oznaczone*

Masz zamiar opuścić stronę

Kliknięcie przycisku „Kontynuuj” spowoduje przejście do XPEL.com, anglojęzycznej witryny internetowej. Jeśli chcesz pozostać na xpel.pl, zamknij tę wiadomość.

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało pomyślnie przesłane. Odpowiemy w przeciągu najbliższych 24 godzin.
Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z nami telefonicznie, zadzwoń pod +48 22 24 77 111