fbpx

Niemal każdy samochód lśni. Ale chciałbyś jednak coś innego. Matowy wygląd to właśnie to, czego szukasz. STEALTH SATINTM Folia ochronna do lakieru zapewnia, że Twój samochód wyróżnia się spośród wszystkich standardowych błyszczących samochodów i jest optymalnie chroniony przed brudem i zarysowaniami.

STEALTHTM SATIN folia ochronna do lakieru chroni Twój samochód z matowym lakierem lub nadaje samochodowi z oryginalnie błyszczącym lakierem profesjonalny, matowy wygląd. Po nałożeniu folia jest praktycznie niewidoczna, co tylko potęguje efektowny satynowy wygląd Twojego samochodu.

Samoregenerująca się matowa folia ochronna do lakieru

Zaawansowana folia ochronna STEALTHTM  SATIN ma takie same właściwości ochronne jak ULTIMATE PLUSTM  STEALTHTM ma również unikalne działanie samoregeneracji. Małe rysy znikają automatycznie po podgrzaniu folii, na przykład przez słońce. I choć folie matowe są generalnie trudne w utrzymaniu, nie dotyczy to folii ochronnej STEALTHTM SATIN. Możesz łatwo zmywać brud z samochodu, nie martwiąc się, że uszkodzisz folię

Chciałbyś tylko częściowo nałożyć folię?

Ty wybierasz, na które części swojego samochodu chcesz nałożyć folię. Istnieje kilka opcji, aby optymalnie chronić swój pojazd. Zobacz możliwości częściowego zastosowania filmu.

 

Zobacz także nasze inne produkty

Najlepsza ochrona lakieru przed zarysowaniami i zabrudzeniami. Trwała folia ma rewolucyjny efekt samoleczenia. Zarysowania znikają automatycznie, dzięki czemu Twój samochód zawsze świeci jak nowy.

Nasza hydrofobowa i odporna na zabrudzenia powłoka ceramiczna chroni Twój samochód przed wodą, olejem, kurzem i brudem. Można również łączyć z ULTIMATE PLUSTM!

Folia samochodowa z wielowarstwowymi nanocząsteczkami blokuje szkodliwe promieniowanie UV i zawsze utrzymuje samochód w dobrym stanie.

WSKAZANIE KOSZTÓW

Folia samochodowa z wielowarstwowymi nanocząsteczkami blokuje szkodliwe promieniowanie UV i zawsze utrzymuje samochód w dobrym stanie.

Cechy produktu

STEALTHTM nadaje Twojemu samochodowi matowy wygląd i zapewnia optymalną ochronę przed brudem i zarysowaniami. Dzięki temu folia STEALTHTM jest najlepsza na rynku!

Samo leczenie

Drobne rysy znikną same po podgrzaniu folii.

Najlepszy matowy wygląd

Oryginalny kolor farby zmienia się dzięki matowemu wykończeniu. Zachowany jest efekt metalicznej farby.

Odporny na plamy

Nigdy więcej nie cierpisz z powodu sadzy, ptasich odchodów, zmiażdżonych owadów lub zanieczyszczeń powietrza, które wpływają na lakier samochodowy

Łatwy w utrzymaniu

Z łatwością zmyjesz cały brud z samochodu, nie uszkadzając folii.

Dziesięć lat gwarancji

Twój samochód pozostanie w doskonałym stanie przez wiele lat dzięki naszej długoterminowej gwarancji na żółknięcie i wysychanie.

Zrównoważony

STEALTHTM SATIN zapewnia długotrwałą ochronę przed wszystkimi uderzeniami na drodze.

Challenge your drive

’’

Bez ryzyka

Uwielbiam wyzwania! W pracy i w czasie wolnym. Moja recepta na sukces?  Pierwszorzędne przygotowanie, mocne wykonanie i wytrwałość. Dlatego XPEL to m j pierwszy wybór. Nieważne, czy są to odłamki kamieni, czy ptasie odchody. Dzięki foli ochronnej XPEL mój samochód zawsze wygląda jak nowy.                                                       Mogę na to liczyć !                      

Tomasz

’’

’’

Bez problemów

Dla mnie nie ma nic lepszego niż spędzanie czasu z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Oczywiście z moim nowym samochodem. Czy się martwię? Jasne, że nie! Może nie jestem w najlepszej formie, ale dzięki folii ochronnej XPEL mój samochód zawsze jest  dobrze przygotowany na każdy teren. A dzięki XPEL jestem pewien, że tak już zostanie.         

Piotr

’’

Masz zamiar opuścić stronę

Kliknięcie przycisku „Kontynuuj” spowoduje przejście do XPEL.com, anglojęzycznej witryny internetowej. Jeśli chcesz pozostać na xpel.pl, zamknij tę wiadomość.

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało pomyślnie przesłane. Odpowiemy w przeciągu najbliższych 24 godzin.
Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z nami telefonicznie, zadzwoń pod +48 22 24 77 111