Protect everything

Błysk nowego samochodu jest niezapomniany. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować go na zawsze w każdym samochodzie. Od 1997 roku jesteśmy w czołówce firm zajmujących się ochroną lakieru. A dzięki samoregenerującym właściwościom folii ULTIMATE PLUSTM przenosimy poziom ochrony lakieru na nowy poziom. Odkryj XPEL.

Technologia samoregeneracji i najlepsze dopasowanie wykrojników folii ochronnej ULTIMATE PLUS na zawsze zmieniły rynek ochrony samochodów.

Powłoka ceramiczna FUSION PLUS zapewnia hydrofobową ochronę i niezrównany połysk. Folia do szyb samochodowych PRIME XR zatrzymuje do 99% ciepła.

Bogata baza wzorów folii

Nasze produkty są gruntownie przetestowane i sprawdzone, nawet w najcięższych warunkach. Dzięki ogólnoświatowej sieci instalatorów – składającej się z profesjonalistów gwarantujemy dokładną instalację naszych produktów.

Nasz wewnętrznie opracowany program Design Access Program (DAP) to największa i najbardziej wszechstronna baza wzorów folii na świecie. Oznacza to, że nasi certyfikowani instalatorzy mogą szybko i skutecznie wyposażyć prawie każdy samochód w folię ochronną do lakieru lub folię do szyb samochodowych PRIMETM XR.

LOKALIZATOR INSTALATORÓW

XPEL współpracuje z dealerami samochodowymi i instalatorami na całym świecie. Naszym partnerom oferujemy pełne wsparcie.

INSTALATORZY XPEL

Zostań certyfikowanym instalatorem XPEL. Rozszerz swoją ofertę oraz zwiększ sprzedaż dzięki produktom do ochrony lakieru XPEL.

ZOSTAŃ DEALEREM

Szkolenia w zakresie sprzedaży i instalacji. Wsparcie marketingowe. Dostęp do certyfikowanych instalatorów. I wiele więcej. Dołącz do rodziny XPEL

Masz zamiar opuścić stronę

Kliknięcie przycisku „Kontynuuj” spowoduje przejście do XPEL.com, anglojęzycznej witryny internetowej. Jeśli chcesz pozostać na xpel.pl, zamknij tę wiadomość.

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało pomyślnie przesłane. Odpowiemy w przeciągu najbliższych 24 godzin.
Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z nami telefonicznie, zadzwoń pod +48 22 24 77 111