Dlaczego XPEL

XPEL to firma pełna entuzjastów. Od 1997 roku naszą działalność cechuje wysoka jakość i dobra reputacja. Nasza globalna sieć instalatorów składa się z najbardziej kompetentnych i najlepiej przeszkolonych techników. Oferowane przez nas produkty przechodzą staranne testy, dlatego mamy pewność, że nadają się nawet do najsurowszych warunków, zachowując możliwie jak najlepszy wygląd. Uwierz nam, XPEL jest tym, co łączy Ciebie i drogę pełną możliwości.

Nasza oferta

Rewolucyjne produkty

Materiały, które oferujemy w ramach ochrony lakieru, przyciemniania szyb oraz folii architektonicznych, to wynik najnowszych osiągnięć pod kątem technologii, innowacji i jakości.

XPEL DAP

DAP, opracowany autorsko, to największe i najbardziej kompleksowe repozytorium wzorów dostępne na całym świecie. Więcej, niż 80 000 wzorów oferowanych przez DAP, w połączeniu z kwalifikacjami instalatorów certyfikowanych przez XPEL, to pewność wydajnej, dokładnej i sprawnej aplikacji folii.

Całodobowe wsparcie Klienta

Dbamy o zadowolenie naszych Klientów. Zespół wsparcia Klienta XPEL odpowie na Twoje pytania i pomoże rozwiązać problemy w odpowiadającym Ci czasie. Stale ulepszamy naszą obsługę Klienta i dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni.

Światowej klasy sieć

XPEL gwarantuje identyczną obsługę wysokiej jakości na całym świecie, dzięki certyfikowanym instalatorom w ponad 55 krajach.

Rzut światła na XPEL

Masz zamiar opuścić stronę

Kliknięcie przycisku „Kontynuuj” spowoduje przejście do XPEL.com, anglojęzycznej witryny internetowej. Jeśli chcesz pozostać na xpel.pl, zamknij tę wiadomość.

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało pomyślnie przesłane. Odpowiemy w przeciągu najbliższych 24 godzin.
Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z nami telefonicznie, zadzwoń pod +48 22 24 77 111