DAP

Daj Ludziom To, Czego Chcą - Xpel To Wybór Entuzjastów

Skupiając się na byciu liderem w branży, wyroby XPEL zdefiniowały na nowo sposób, w jaki ludzie myślą o efektywnej ochronie i precyzji w instalacji folii. Mając doświadczenie w projektowaniu wzorów oraz rozwoju oprogramowania, staramy się zwiększać opłacalność naszych profesjonalnych instalatorów oraz maksymalizować zwroty. Jako wynalazcy pierwszej na świecie samoregenerującej się folii ochronnej, zrewolucjonizowaliśmy sposób, w jaki ludzie postrzegają technolgię Smart Surface. Jesteśmy gotowi, by pomóc Ci we wzniesieniu biznesu na wyższy poziom dzięki naszym zaawansowanym foliom samochodowym, do użytku prywatnego i komercyjnego, foliom zabezpieczającym lakier, narzędziom instalacyjnym, produktom pielęgnacyjnym, a także najbardziej kompleksowym programom szkoleniowym w tej branży.

WZORY ZABEZPIECZENIA LAKIERU

Wzory zabezpieczenia lakieru

Zaprojektowane dla FOLII ULTIMATE PLUSTM, STEALTHTM, Folia przeciwbakteryjna RXTM, itd.

NAJBARDZIEJ PRECYZYJNE WZORY ZABEZPIECZENIA LAKIERU DOSTĘPNE DZISIAJ

Od początku działalności XPEL, wzory zabezpieczenia lakieru były podstawą naszej firmy. DAP umożliwia Ci natychmiastową kontrolę nad największym repozytorium wzorów na tej planecie.  Zapewnia także bezpieczną i wolną od ryzyka instalację, eliminując konieczność i zagrożenia związane z cięciem ręcznym, skracając czas instalacji oraz zwiększając wydajność o 70%. Na chwilę obecną DAP zawiera blisko 90 000 wzorów zabezpieczenia lakieru dla każdej marki i modelu. Wszystkie zestawy zostały opracowane przy uwzględnieniu jak najlepszego dopasowania i funkcjonalności. Poza pojazdami osobowymi, ekskluzywnymi i ekstrawaganckimi, a także innymi pojazdami specjalnymi, DAP zawiera również szablony zabezpieczenia powierzchni dla najnowszych urządzeń dotykowych, takich jak smartfony, tablety czy inne systemy z monitorami.

Wzory do przyciemninia szyb samochodowych

WZORY DO PRZYCIEMNIANIA SZYB SAMOCHODOWYCH SPRAWIĄ, ŻE BĘDZIESZ DALEKO PRZED SWOIMI KONKURENTAMI.
Nigdy wcześniej nie było możliwe szybsze uzyskanie ostrzejszych i wyraźniejszych krawędzi docinanej folii. DAP zrewolucjonizował branżę folii samochodowych, wprowadzając najlepsze szablony, stworzone dla najbardziej pożądanych samochodów na rynku. Na stale rozwijającym się rynku, oszczędność czasu oraz utrzymanie jakości to kluczowe punkty każdego biznesu. Repozytorium wzorów do przyciemniania szyb umożliwia Ci kontrolę nad procesem pracy, przyspieszenie czasu instalacji oraz realizację spójnych i wysokiej jakości aplikacji. Nie trać kolejnego dnia na wycinanie elementów. Użyj DAP i postaw na sukces!

Szablony do przyciemniania szyb samochodowych

Zaprojektowano dla PRIMETM XR PLUS, PRIMETM XR, PRIMETM CS, oraz PRIMETM HP.

Precyzja Szablonów

To, co liczy się najbardziej w przypadku dobrego oprogramowania, to jakość wzorów. Naszymi dwoma głównymi celami w XPEL jest umożliwienie położenia folii, jak najbardziej naturalnie na samochodzie i uniknięcie niepotrzebnych rozciągnięć i przekrzywień, a także zapewnienie doskonałego wyrównania z panelami karoserii. Ponadto nasz zespół projektowy stara się, aby opracować projekty, które nie mają niepotrzebnych łączeń, czy wypukłości. Jeśli jednak takie łączenie jest niezbędne dla szczególnie skomplikowanej części, nasi projektanci zrobią wszystko, aby ukryć je w linii karoserii lub na jakiejś części panelu, która jest poza zasięgiem wzroku. Instalacja odpowiednio zaprojektowanych, wyciętych wzorów zapewni sukces firmy zajmującej się foliami PPF. Zapytaj już teraz o 30-dniowy bezpłatny pakiet próbny, aby sprawdzić, jak możemy Ci pomóc osiągnąć sukces.

Dostępność z minuty na minutę

Zespoły inżynierów produktów XPEL pracują na okrągło, opracowując szablony dla nowych pojazdów. Są one dostępne w oprogramowaniu natychmiast po ich ukończeniu. Nie czekasz na pakiety aktualizacji. Masz je od ręki. Oprogramowanie posiada wygodny interfejs przeszukiwania, a każdy wzór, nowy czy stary, jest dostępny w czasie rzeczywistym, jeśli tylko jest dostępny wirtualnie.

Zmienna geometria

Posiadanie wzoru, którego potrzebujesz w momencie, gdy go potrzebujesz, to tylko jedna strona medalu. Aby zapewnić zadowolenie klienta, niezależnie od budżetu, czy oczekiwań, potrzebny jest program do cięcia o znacznej elastyczności. Dzięki naszej opatentowanej funkcjonalności zmiennej geometrii, możesz w sposób bezpieczny i szybki wdrożyć praktycznie dowolne zmiany w wariancie pokrycia, aby zapewnić jakość, której Twoi klienci oczekują w cenie, na którą ich stać. Możesz pokryć każdą krawędź, zmienić powierzchnię pokrycia lub nawet elementy projektu wzoru bez możliwości wprowadzenia zmian, które sprawią, że taka część będzie bezużyteczna.

Zarządzanie inwentarzem

Dobry właściciel biznesu doskonale wie, że musisz mieć szczegółowe informacje na temat kosztów i marży, aby odnieść prawdziwy sukces. XPEL DAP zapewnia taki poziom szczegółowości dzięki kompleksowemu systemowi zarządzania inwentarzem. Począwszy od obrazów makro dla miesięcznej, kwartalnej czy rocznej analizy, a skończywszy na szczegółowej kalkulacji kosztów samochodu, DAP zapewnia informacje, których potrzebujesz, aby zarządzać swoim biznesem w sposób efektywny. Tak opracowane szczegółowe dane kosztorysowe możesz wykorzystać w opracowywaniu nieskończonej ilości poziomów cen hurtowych lub detalicznych, w zależności od kosztu folii, czasu instalacji, poziomu trudności instalacji, czy każdego innego czynnika, mającego znaczenie dla Twojego biznesu. Dodaj średni koszty zatowarowania firmy, odbiór i odstawienie pojazdu, koszty ogólne. Ty podajesz elementy, które są dla Ciebie istotne, a DAP modeluje je tak, abyś mógł osiągnąć sukces.

Katalog sprzedaży detalicznej i dealerskiej

Przy tak wielu możliwościach, czasami słowa mogą nie wystarczyć, aby przekazać możliwości, jakie mają Twoi Klienci. DAP OD XPEL umożliwia opracowanie porównawczych katalogów wizualnych dla Twoich klientów, aby w sposób przejrzysty mogli zapoznać się z poszczególnymi opcjami.

Poproś o więcej informacji

Masz pytanie dotyczące rozwiązań XPEL?

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego:
Pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką*

Masz zamiar opuścić stronę

Kliknięcie przycisku „Kontynuuj” spowoduje przejście do XPEL.com, anglojęzycznej witryny internetowej. Jeśli chcesz pozostać na xpel.pl, zamknij tę wiadomość.

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało pomyślnie przesłane. Odpowiemy w przeciągu najbliższych 24 godzin.
Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z nami telefonicznie, zadzwoń pod +48 22 24 77 111