Dealerzy samochodowi

Zrób wrażenie na swoich Klientach dzięki produktom XPEL.

Nasza najnowocześniejsza linia produktów oferuje dealerom najlepszą jakość i właściwości, aby Twój biznes przyniósł Ci więcej korzyści. W przeciwieństwie do innych produktów, nasze samochodowe folie ochronne umożliwiają Ci wypracowanie bezpośredniego zysku, bez konieczności robienia zapasów.

Pomożemy Ci, Aby Twoja Działalność Dealerska Przyniosła Ci Sukces

XPEL dokłada wszelkich starań, aby wspierać instalatorów w osiąganiu celów biznesowych na drodze, ku długotrwałemu sukcesowi.
KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z XPEL:

Sprawy kluczowe dla konkurencyjności

Niezrównane szkolenie

Ochrona samochodów najwyższej jakości zaczyna się od perfekcyjnej instalacji. Będąc częścią rodziny XPEL, dealerzy samochodowi mają zapewniony dostęp na żądanie do jednego z najbardziej kompleksowych programów szkoleniowych oraz instalacyjnych w tej branży. Nasi eksperci mogą przeszkolić Twój zespół sprzedaży, przeprowadzić ich przez trudne instalacje i zapewnić szkolenie dla Twojego zespołu.

Oprogramowanie dopasowane do potrzeb

Rewolucyjne produkty potrzebują rewolucyjnego oprogramowania. DAP został opracowany wewnętrznie, aby umożliwić Ci obsłużenie każdego pojazdu, jaki napotkasz, przy maksymalizacji wydajności materiałowej i minimalizacji strat. Geometria Zmienna XPEL zapewnia nigdy wcześniej niespotykany poziom dopasowania wzoru z naszej bazy do wymogów Klienta.

Rewolucyjne produkty

XPEL ma zaszczyt być jednym z innowatorów w przemyśle ochrony samochodowej. Samoregeneracyjna technologia oraz dopasowanie bez żadnych łączeń w naszej linii ULTIMATE PLUSTM zmienia rynek ochronny już na zawsze. Nasza Firma skupia się na opracowywaniu nowatorskich produktów, które pomogą Ci chronić Twój biznes.

Najwyższa Jakość

XPEL to synonim jakości w branży ochrony lakieru. Żadna inna marka nie dorównuje nam w naszym szerokim zakresie wzorów i procesów testowych. Nasze szablony opracowywane są ręcznie, następnie zmieniane na wersję cyfrową w naszym oprogramowaniu, a potem testowane aż siedmiokrotnie na aucie. To, co nas również wyróżnia na tle pozostałych firm, to kompleksowa gwarancja.

Poproś o więcej informacji

Masz pytanie dotyczące rozwiązań XPEL?

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego:
Pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką*

Masz zamiar opuścić stronę

Kliknięcie przycisku „Kontynuuj” spowoduje przejście do XPEL.com, anglojęzycznej witryny internetowej. Jeśli chcesz pozostać na xpel.pl, zamknij tę wiadomość.

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało pomyślnie przesłane. Odpowiemy w przeciągu najbliższych 24 godzin.
Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z nami telefonicznie, zadzwoń pod +48 22 24 77 111