Zestawy DIY

Produkty ochronne, które możesz zainstalować samodzielnie!

Chociaż ochrona lakieru to duża inwestycja w każdą część Twojego samochodu, niektóre obszary są bardziej podatne na uszkodzenia niż inne. Te stosunkowo łatwe w montażu części mogą zaoszczędzić setki, a nawet tysiące dolarów na kosztach naprawy przez cały okres eksploatacji pojazdu.

Uniwersalny Próg Drzwi - Przezroczysty

SKU: R3022
Cena online lub detaliczna:

Chroń dwa progi przed zużyciem i uszkodzeniem podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu. Wykonane z wytrzymałej, przezroczystej, 200 mikronów folii zabezpieczającej lakier firmy XPEL, z bezbarwnym wykończeniem lakieru dla maksymalnego połysku i trwałości. Po nałożeniu materiał ten jest praktycznie niewidoczny i pomaga zapobiegać zadrapaniom i uszkodzeniom delikatnych powierzchni lakierowanych w ramie drzwi pojazdu. Zawartość zestawu: 70mm x 1,5m przezroczysta folia ochronna XPEL i ściągaczka montażowa.

Uniwersalny zestaw ochrony krawędzi drzwi

SKU: R3023
Cena online lub detaliczna:

Z łatwością chroń krawędź nawet czterech drzwi samochodu przed uszkodzeniem. Wykonane z wytrzymałej, przezroczystej, 200 mikronów folii zabezpieczającej lakier firmy XPEL, z bezbarwnym wykończeniem dla maksymalnego połysku i trwałości. Po nałożeniu materiał ten jest praktycznie niewidoczny, ale pomaga zapobiegać zadrapaniom i uszkodzeniom krawędzi drzwi. Zawartość zestawu: Przezroczysta folia ochronna do lakieru XPEL 9,5 mm x 3,6 m.

Uniwersalny, bardzo szeroki zestaw ochrony krawędzi drzwi

SKU: R3023EW
Cena online lub detaliczna:

Z łatwością chroń krawędź nawet czterech drzwi samochodu przed uszkodzeniem. Wykonane z wytrzymałej, przezroczystej, 200 mikronów folii zabezpieczającej lakier firmy XPEL, z bezbarwnym wykończeniem dla maksymalnego połysku i trwałości. Po nałożeniu materiał ten jest praktycznie niewidoczny, ale pomaga zapobiegać zadrapaniom i uszkodzeniom krawędzi drzwi. Zawartość zestawu: 12,7 mm x 3,6 m XPEL przezroczysta folia chroniąca lakier.

Uniwersalny zestaw poręczy do łóżka - czarny

SKU: R3029-1
Cena online lub detaliczna:

Wykonane z wytrzymałej, 200 mikronów, przezroczystej folii zabezpieczającej lakier firmy XPEL. Ten produkt jest praktycznie niewidoczny po aplikacji. Poliuretanowy rdzeń folii pochłania energię przedmiotów, które mogłyby spowodować uszkodzenie, natomiast przezroczysta warstwa na powierzchni utrzymuje wysoki połysk i zapobiega powstawaniu plam. Zawartość zestawu: 101mm x 5m przezroczysta folia ochronna XPEL i ściągaczka instalacyjna

Parapet Uniwersalny - Czarny

SKU: R3030
Cena online lub detaliczna:

Chroń dwa progi przed zużyciem i uszkodzeniem podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu. Ten produkt jest wykonany z naszej wytrzymałej 330 mikronów czarnej folii ochronnej i ukrywa istniejące uszkodzenia podczas zapobieganie dalszemu rysowaniu i uszkodzeniom delikatnych powierzchni lakierowanych w ościeżnicy drzwi pojazdu. Zawartość zestawu: 70 mm x 1,5 m folia ochronna XPEL ARMOR do malowania powierzchni.

delen:

Masz zamiar opuścić stronę

Kliknięcie przycisku „Kontynuuj” spowoduje przejście do XPEL.com, anglojęzycznej witryny internetowej. Jeśli chcesz pozostać na xpel.pl, zamknij tę wiadomość.

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało pomyślnie przesłane. Odpowiemy w przeciągu najbliższych 24 godzin.
Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z nami telefonicznie, zadzwoń pod +48 22 24 77 111