Szkolenie z powłok ceramicznych

Szkolenie z korekty lakieru i powłoki ceramicznej

Najwyższa pora wynieść Twoją ofertę usług na wyższy poziom, dzięki aplikacji powłoki ceramicznej oraz korekcie lakieru. Szkolenie z powłoki ceramicznej FUSION PLUSTM oraz korekty lakieru to idealny sposób na poszerzenie umiejętności i zapewnienie Twoim Klientom rezultatów najwyższej jakości. Kurs przeprowadza uczestników przez proces korekty lakieru, od przygotowania powierzchni, aż do polerowania, zapewniając kompleksowe szkolenie praktyczne. Program szkolenia obejmuje wszystkie czynności w zakresie powłoki ceramicznej FUSION PLUSTM, od postępowania z produktem do instalacji, pielęgnacji i wszystkiego z tym związanego. Prowadzimy naszych kursantów przez proces edukacyjny, zarówno na poziomie teoretycznym, jak i praktycznym. Nasz kompleksowy program szkoleń z folii PPF obejmuje tematy od zasady działania oprogramowania DAP do najnowszych, najbardziej innowacyjnych technik instalacyjnych dotyczących folii ochronnej dla lakieru oraz reflektorów przednich.

Więcej informacji na temat harmonogramu naszych zajęć można uzyskać pod numerem telefonu 509 120 725

Wszystkie zajęcia z aplikacji powłoki ceramicznej FUSION PLUSTM odbywają się w Centrum Szkoleniowym XPEL zlokalizowanym w Przeźmierowie pod Poznaniem.

Zapewniamy lunch w czasie szkolenia!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 222 477 111 , aby porozmawiać z przedstawicielem firmy.
Zalecamy, aby uczestnicy szkolenia zatrzymali się niedaleko naszej lokalizacji. Oferujemy uzupełniającą usługę transportu na zajęcia oraz do pobliskich restauracji i innych miejsc.

Proponujemy dwie dogodne popozycje zakwaterowania – hotele Orange oraz Wzgórze Toskanii.

Szkolenie z powłoki ceramicznej FUSION PLUSTM

ZAJĘCIA SZKOLENIOWE Z POWŁOKI CERAMICZNEJ

Powłoka ceramiczna i korekta lakieru

Instalacja powłoki ceramicznej i korekta lakieru
3100
00
PLN / uczestnik szkolenia
  • Codziennie zapewniony lunch
  • Trzy (3) dni (Poniedziałek-Środa)
  • 9:00 - 16:00

Poproś o więcej informacji

Masz pytanie dotyczące rozwiązań XPEL?

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego:
Pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką*
Typ żądania:

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało pomyślnie przesłane. Odpowiemy w przeciągu najbliższych 24 godzin.
Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z nami telefonicznie, zadzwoń pod +48 22 24 77 111

Masz zamiar opuścić stronę

Kliknięcie przycisku „Kontynuuj” spowoduje przejście do XPEL.com, anglojęzycznej witryny internetowej. Jeśli chcesz pozostać na xpel.pl, zamknij tę wiadomość.