Szkolenie z zakresu folii do przyciemniania szyb

Nastawienie na jakość instalacji

Zapewnienie instalacji produktów XPEL na wysokim poziomie jakości jest niezmiernie istotne dla naszego sukcesu w branży foli do przyciemniania szyb. Z tego względu, XPEL oferuje wyjątkowo kompleksowy zestaw szkoleń instalacyjnych, który oceniany jest zgodnie, jako najlepszy w tym sektorze. Prowadzimy naszych kursantów przez proces edukacyjny, zarówno na poziomie teoretycznym, jak i praktycznym. Nasz kompleksowy program szkoleń z zakresu przyciemniania szyb obejmuje tematy od zasady działania oprogramowania DAP do najnowszych, najbardziej innowacyjnych technik instalacyjnych, dotyczących folii do przyciemniania szyb.

Więcej informacji na temat harmonogramu naszych zajęć można uzyskać pod numerem telefonu 509 120 725

XPEL Szkolenie z przyciemniania szyb

Folie do szyb samochodowych

Wprowadzenie do folii przyciemniających
2 100
00
PLN / uczestnik szkolenia
  • DWA (2) DNI
  • 9:00 - 16:00
  •  CODZIENNIE ZAPEWNIAMY LUNCH

Przygotowujemy Cię do odniesienia sukcesu

Wszystkie zajęcia odbywają się w Centrum Szkoleniowym XPEL, zlokalizowanym w Przeźmierowie koło Poznania. Nasze szkolenie z zakresu PPF zapewnia początkującym, jak i zaawansowanym, instalatorom, sylabus dla każdego poziomu umiejętności. Każdy kursant otrzymuje indywidualne uwagi, aby umożliwić zdobycie umiejętności niezbędnych do zapewnienia wysokiej jakości, bezproblemowej instalacji, nawet w przypadku najbardziej wymagających pojazdów. Zapewniamy także kompletne instrukcje dotyczące korzystania z DAP oraz powiązanego oprogramowania. Otrzymasz podręcznik szkoleniowy, wszystkie niezbędne materiały i narzędzia, a także lunch w każdym dniu szkolenia. Aby zagwarantować kursantom odpowiednią dawkę specjalistycznej opieki, liczba uczestników przypadająca na instruktora jest zwykle ograniczona do czterech. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 509 120 725, aby porozmawiać z przedstawicielem Firmy. Zalecamy, aby uczestnicy szkolenia zatrzymali się niedaleko naszej lokalizacji. Oferujemy uzupełniającą usługę codziennego transportu na zajęcia oraz do pobliskich restauracji i innych miejsc. Proponujemy dwie dogodne popozycje zakwaterowania – hotele Orange oraz Wzgórze Toskanii.
Galeria zdjęć ze szkoleń

Poproś o więcej informacji

Masz pytanie dotyczące rozwiązań XPEL?

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego:
Pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką*
Typ żądania:

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało pomyślnie przesłane. Odpowiemy w przeciągu najbliższych 24 godzin.
Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z nami telefonicznie, zadzwoń pod +48 22 24 77 111

Masz zamiar opuścić stronę

Kliknięcie przycisku „Kontynuuj” spowoduje przejście do XPEL.com, anglojęzycznej witryny internetowej. Jeśli chcesz pozostać na xpel.pl, zamknij tę wiadomość.